Nardymo kursai - Nauja grupė

Nardymo centras „DIVEMEN“ renka grupę į PADI atvirų vandenų narų kursą.
Trokštate naujų pojūčių, norite pasislėpti nuo kasdieninių rūpesčių? Kviečiame prisijungti prie mūsų, PADI Open Water Diver kurso metu būsimi narai susipažins su nardymo pagrindais, nardymo teorija, techniniais pratimais ir nardymo įranga.

Kursų dalyviai išklausys teorinius užsiėmimus nardymo centre ir atliks praktinius nėrimus uždaruose ir atviruose vandens telkiniuose, o baigę kursus gaus visame pasaulyje pripažįstamą PADI Open Water Diver sertifikatą. Maksimalus leistinas nardymo gylis su šiuo sertifikatu yra 18m. Mes aprūpinsime jus kokybiška įranga, nuvešime ir parvešime prie ežerų kuriuose bus vykdomi kursai.


Nardymo centras DIVEMEN Justiniškių 144C-1, Vilnius.
Registruotis ir teirautis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. tel. nr. 8 681 42659

Daiktai kuriuos reiktų turėti: gera nuotaika, maudymosi reikmenys su rankšluosčiu ir sąsiuvinys užrašams.

Organizuodami nardymo kursus didžausią dėmesį skiriame jų kokybei. Mes nesudarinėjame didelių grupių, stengiamės padaryti taip, kad kiekvienas žmogus nusprendęs pas mus išmokti nardyti gautų maksimaliai dėmesio, kad išgirstų atsakymus į jam rūpimus klausimus ir per praktinius užsiėmimus po vandeniu jaustūsi ir būtų saugus. Žmonėms kuriems yra sudėtinga suderinti laiką arba pageidaujantiems daugiau individualaus darbo ar privatumo, mūsų nardymo centras siūlo Nardymo kursus pagal individualų tvarkaraštį. Pasirinkus tokius nardymo kursus instruktorius dirbs su Jumis individualiai atsižvelgdamas į visus Jūsų poreikius. Jeigu turite draugų ar pažįstamų kurie dar nesiryžta ateiti į nardymo kursus, bet norėtu išbandyti nardymą, mes mielai pasiūlysime jiems Pažintinį nėrimą. Tai gali tapti puiki dovana, mes turime dovanų kuponų, kuriuos galėsite įsigyti mūsų nardymo centre ar elektroninėje parduotuvėje. Taip pat, tai puiki idėja teminiam vakarėliui ar iškylai. Baigę nardymo kursus Jūs neliksite vieni. Nardymo centras DIVEMEN nuolatos organizuoja nardymo išvykas bei nardymus. Kartu su mumis Jūs galėsite tobulinti įgytas žinias bei nardymo įgūdžius. Vienas iš didžiausių skirtumų tarp nardymo kursų svečioje šalyje, kur gali būti žymiai šilčiau, skaidriau ir gražiau, ir mūsų nardymo kursų Vilniuje, yra tas, kad baigę kursus ten, Jūs greičausiai niekada gyvenime nebesusitiksite savo nardymo instruktoriaus ir negalėsite pasiklausti ar aptarti Jums rūpimos problemos. O mes visada čia. Mes stengiamės taip organizuoti savo darbą, kad mums būtų negėda susitikti su Jumis gatvėje, o neriant kartu, kad jaustumėtės saugūs, taip pat, žinodami kad šalia neria gerai paruoštas naras. Jūs visada galėsite ateiti į mūsų nardymo centrą ir gauti profesionalią konsultaciją. Net jei Jūs gerai įvaldęs užsienio kalbą, nardyme naudojama daug techninio žodyno. Per nardymo kursus Jūs kalbėsite apie fiziką, žmogaus fiziologiją, nardymo įrangą. Kursai kurie yra vedami gimtąja, jums gerai suprantama kalba tikrai duos Jums žymiai daugiau naudos. Mūsų nardymo centras organizuoja nardymo kursus lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Ateikite į mūsų organizuojamus kursus, tapkite narais ir Jūsų gyvenimas įgaus ryškesnias spalvas!

REGISTRUOTIS

Raskite mus "Facebook"

Kontaktai

UAB Logvira

Įmonės kodas 301566890

Justiniškių g. 144C – 1 Vilnius, Lietuva LT – 05268

Tel. Nr.: +370 521 95 469; +370 681 42 659

El. paštas: info@divemen.ltParašykite mums

Pardavėjas - vadybininkas
Arvydas Mažuika

Žemėlapis